У Полтаві оголосили ім’я нової керівниці підприємства "Добробут"

У Полтаві оголосили ім’я нової керівниці підприємства "Добробут"

"Добробут"
Ілюстративне. Фото: Суспільне Полтава

Обов’язки керівника комунального підприємства "Добробут" виконуватиме Алла Мишко. Нині вона обіймає посаду заступниці директора.

Про це повідомила під час брифінгу екскерівниця КП "Добробут" Анастасія Попельнюк.

Під час брифінгу секретар Полтавської міськради Катерина Ямщикова повідомила про звільнення очільниці підприємства, яке організовує харчування в освітніх закладах. В майбутньому Анастасія Попельнюк може очолити наглядову раду "Добробуту". Їй запропонували нову посаду.

"Пані Анастасія має прийти в новий статус – це статус радника з питань дитячого харчування. Є розпорядження, є відповідні посвідчення, є повноваження", — розповіла Катерина Ямщикова.

Як розповіла Анастасія Попельнюк, виконувачкою обов’язків директора "Добробуту" буде її заступниця Алла Мишко:

"Ми з нею пройшли довготривалу підготовку щодо передачі інформації. Далі я залишаюся з нею на зв'язку, тобто я їй буду далі допомагати, в чомусь консультувати, в чомусь брати участь. Тому, думаю, що співпраця буде наша продовжуватися".

Корупційні справи за участі екскерівниці КП "Добробут"

Щодо колишньої керівниці КП "Добробут" Катерини Гарбар розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 364 "Умисне, з метою одержання неправомірної вигоди для іншої юридичної особи, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки".

Ця справа пов’язана із закупівлею овочів та фруктів для харчування учнів.

У листопаді 2023-го Катерині Гарбар вручили підозру за цією статтею. Октябрський райсуд Полтави тоді призначив колишній посадовиці запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в нічний час.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок