Будівництво соціального житла для переселенців у Полтаві: коли отримають квартири

Будівництво соціального житла для переселенців у Полтаві: коли отримають квартири

Проєкт житла для ВПО у Полтаві
Проєкт майбутнього житла для ВПО на вулиці Клінкерна у Полтаві. Скриншот з проєкту

У Полтаві підтримали проєкт будівництва соціального житла для людей, які вимушено переїхали до міста через повномасштабне вторгнення. За це 6 червня проголосувало 12 членів виконавчого комітету із 13 присутніх.

Про це повідомила секретар міської ради Катерина Ямщикова під час засідання.

Два багатоквартирні будинки для внутрішньо переміщених осіб побудуть у Полтаві на вулиці Клінкерна. Щодо цього міська рада 24 травня підписала меморандум про співпрацю із благодійним фондом "Move Ukraine", який зможе інвестувати 20 мільйонів гривень на фундамент та каркаси для будівель. Про це раніше повідомляла Суспільному секретар міської ради Катерина Ямщикова. Зі слів посадовиці, перші квартири родини переселенців, ймовірно, зможуть отримати наприкінці 2024-го року.

"Нове будівництво швидкозбірного каркасного багатоквартирного житлового будинку на вулиці Клінкерна у місті Полтава для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб", – зазначено у проєкті рішень виконкому міської ради.

За словами Катерини Ямщикової, Полтавська громада шукає донорів, які профінансують внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи, закуплять меблі побутову техніку та інше, аби передати для переселенців повністю готові та укомплектовані для проживання квартири. Загалом у цих будинках буде 24 квартири, 20 із них – двокімнатні та чотири однокімнатні.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок