Катування в’язнів у Божковській виправній колонії: кого підозрюють у скоєному

Катування в’язнів у Божковській виправній колонії: кого підозрюють у скоєному

Державне бюро розслідувань
ДБР підозрюють службових осіб у катуванні в’язнів у колонії на Полтавщині. ДБР

Працівники ДБР повідомили про підозру чотирьом працівникам Божковської виправної колонії № 16. Їх підозрюють у знущанні та побитті людей, які відбували покарання в установі.

Про це йдеться на офіційному сайті Державного бюро розслідувань.

Як з’ясували слідчі, у колонії новоприбулим погрожували поселенням серед відторгнутих загалом в’язнів, били та примушували беззаперечно виконувати будь-які вказівки. Із моменту прибуття в установу засуджених змушували прибирати підлогу, знімаючи вказаний процес на відеокамеру. У разі відмови – били руками, ногами, гумовими кийками, палицями у різні частини тіла.

Під час розслідування знайшли відеофайли, на яких зафіксований момент завдання тяжких тілесних ушкоджень одному з нових в’язнів колонії. Відео долучили до матеріалів провадження як один з доказів протиправних дій працівників колонії.

Катування в’язнів у Божковській виправній колонії: кого підозрюють у скоєному
Слідчі ДБР розслідують справу. ДБР

Поки слідчі перевіряють інформацію про факти смерті від побоїв і встановлюють людей, які стали жертвами, повідомляє ДБР.

Чотирьом підозрюваним працівникам колонії повідомилипро підозру за частиною другою статті 127 “Катування”Кримінального кодексу України. Санкція– позбавлення волі на строк до 10 років. Також вирішуютьпитання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нині правоохоронці встановлюютьіншіфактикатувань та збирають докази щодо причетності керівного складу колонії. Також проводять слідчі дії в офісі Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та у керівника цієї установи.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок