На Полтавщині труп пролежав у колодязі 15 років: знайшли підозрюваного в вбивстві

На Полтавщині труп пролежав у колодязі 15 років: знайшли підозрюваного в вбивстві

На Полтавщині у колодязі знайшли залишки тіла чоловіка, який 15 років тому зник безвісти. Підозрюваного у вбивстві розшукали, йому мають обрати запобіжний захід.

Про зникнення жителя Лубен 1979-го року народження його мати повідомила поліції у травні 2009-го року. Вона розповіла, що син на скутері поїхав у невідомому напрямкові і не повернувся. Про це йдеться на сайті обласного управління поліції.

Згідно із зазначеною інформацією, правоохоронці з’ясували, що чоловік відпочивав у компанії знайомих, де у нього стався конфлікт зі знайомим. Останній сокирою ударив його, через що чоловік загинув. Щоб приховати вбивство, знайомий викинув тіло до колодязя, яким ніхто не користувався.

Залишки тіла чоловіка вдалося знайти у березні 2024-го року. Судова та генетична експертизи підтвердили, що вони належать безвісти зниклому чоловікові, якого розшукували. Також підтвердили, що його вбили, йдеться на сайті поліції.

Підозрюваному у вбивстві повідомили про підозру, йому мають обрати запобіжний захід.

Справу розслідують за частиною першою статті 115 "Умисне вбивство". Санкція статті передбачає від 7 до 15 років позбавлення воліКримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок