Загинули іще п’ятеро захисників з Полтавщини: хто вони

Загинули іще п’ятеро захисників з Полтавщини: хто вони

Під час оборони України від російської армії полягли п’ятеро військовослужбовців з Полтавської області. Це Сергій Кренько, Іван Литвин, Віктор Глущенко, Олександр Мащенко та Микола Фуголь. Вони загинули у період з кінця березня до середини травня 2024-го року.

Старший солдат Сергій Кренько

Загинув Сергій Кренько з Полтавщини
Сергій Кренько. Фото: сайт Шишацька громада

Сергій Кренько народився і виріс у селі Яреськи Шишацької громади. Навчався у місцевому профтехучилищі. Після строкової служби працював механізатором та водієм. Останні 10 років проживав у селі Шафранівка. Чоловік служив на початку російсько-української війни та під час повномасштабного вторгнення. Про це йдеться на сайті громади.

Загинув воїн 21 травня 2024-го року поблизу села Водяне Донецької області. Це сталося у результаті мінометного, танкового та артилерійського обстрілів по позиції підрозділу. Про це Суспільному повідомив речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Сергієві було 46 років. Поховали його 24 травня у селі Шафранівка Шишацької громади.

Солдат Іван Литвин

Загинув Іван Литвин з Полтавщини
Іван Литвин. Фото: сайт Кременчуцька міська рада

Іван Литвин з Кременчука обороняв Україну з перших днів повномасштабного вторгнення. Служив у батальйоні оперативного призначення Національної гвардії України. Про це йдеться на сайті Кременчуцької міської ради.

Солдат загинув 18 травня 2024-го року під час виконання бойового завдання внаслідок обстрілу з гранатомета. Це сталося поблизу міста Вовчанськ Харківська області, повідомив речник обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Поховали Івана Литвина 24 травня у Кременчуці. Військовослужбовцю було 54 роки.

Солдат Віктор Глущенко

Загинув Віктор Глущенко з Хоролу
Віктор Глущенко. Фото: сайт Хорольська міська рада

Віктор Глущенко народився у Хоролі. Навчався у місцевій школі, а потім коледжі. Після строкової служби працював у різних сферах. Під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну Віктор пішов обороняти країну. Служив на Харківщині, де отримав уламкове поранення. Згодом продовжив службу на Сумщині. Про це повідомили на сайті Хорольської громади.

Загинув військовослужбовець 16 травня 2024-го року біля села Тур'я Сумської області. Це сталося під час виконання бойового завдання, розповів речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Поховали 46-річного Віктора Глущенка 25 травня у Хоролі.

Солдат Олександр Мащенко

Загинув Олександр Мащенко з Решетилівської громади
Олександр Мащенко. Фото: Facebook О. Дядюнова

Олександр Мащенко проживав у селі Демидівка Решетилівської громади. З березня 2022-го року він обороняв Україну від російських військовослужбовців. Служив на посаді кулеметника. Про це на своїй сторінці у Facebook написала голова Решетилівської громади Оксана Дядюнова.

34-річний солдат загинув 16 травня 2024-го року під час виконання бойових завдань в районі села Лиман Перший Харківської області. Про це Суспільному розповів речник обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Поховали Олександра 25 травня у рідному селі.

Молодший сержант Микола Фуголь

Загинув Микола Фуголь з Комишнянської громади
Микола Фуголь. Фото: Facebook В. Харченко

Микола Фуголь народився 1995-го року. Проживав у селі Мокрії Комишнянської громади. Чоловік загинув 31 березня 2024-го року. Це сталося під час виконання бойового завдання поблизу села Новоселівка Перша Донецькоїї області. Про це повідомив речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Коли попрощаються з Миколою, поки невідомо.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок