Узяли під варту чоловіка, який 14 років тому вистрілив у касирку на АЗС у Кременчуцькому районі

Узяли під варту чоловіка, який 14 років тому вистрілив у касирку на АЗС у Кременчуцькому районі

Знайшли чоловіка, який 14 років тому вистрілив у касирку у селі Кияшки
Підозрюваний у розбійному нападі. Фото: Сайт Полтавська обласна прокуратура

Чоловіка, який 14 років тому здійснив розбійний напад на автозаправну станцію у Кременчуцькому районі на Полтавщині та вистрілив у касирку, узяли під варту. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

52-річного уродженця Черкаської області, який тривалий час проживав на Полтавщині, правоохоронці розшукали на Київщині. Про це Суспільному розповіла речниця Полтавської обласної прокуратури Людмила Іващук.

За її словами, у січні 2010-го року він спільно зі знайомим вчинили напад на АЗС у селі Кияшки Кременчуцького району. За допомогою металевого лому вони відчинили вхідні двері та намагалися пошкодити металеву решітку. У той же час підозрюваний дістав із сумки обріз мисливської рушниці та вистрілив у касирку. Жінка не постраждала і встигла натиснути кнопку виклику охорони, сказала Людмила Іващук. Без грошей чоловіки втекли із заправної станції. Невдовзі одного із них розшукали, він уже відбув призначене покарання.

Іншого ж чоловіка вдалося розшукати та затримати через 14 років. Йому призначили запобіжний захід – тримання під вартою. Підозрюваному загрожує від 7 до 12 років позбавленням волі із конфіскацією майна.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок