Полтавка Лілія Занько стала чемпіонкою Європи з армрестлінгу

Лілія Занько — чемпіонка Європи з армрестлінгу
Лілія Занько — чемпіонка Європи з армрестлінгу. Полтавська ОВА

Лілія Занько на чемпіонаті Європи, що нині відбувається у Словаччині, здобула відразу дві "золоті" нагороди в категорії ветерани (від 40 років і старше).

Спортсменка брала участь у змаганнях в категорії до 80 кг. У фіналах на праву та ліву руку вона двічі перемогла суперницю з Іспанії Соню Мірас. У загальнокомандному заліку збірна України посіла 1 місце серед ветеранів-жінок.

Лілія Занько — шестиразова чемпіонка Світу та багаторазова чемпіонка Європи з армреслінгу. Полтавка служить медикинею в ЗСУ від початку повномасштабного вторгнення.

Загалом у складі збірної України на змагання поїхали 156 спортсменів. Кращих визначають у всіх категоріях: від юнаків до ветеранів, також змагаються параспортсмени. Протягом перших трьох змагальних днів збірна України виборола 63 медалі. Чемпіонат Європи триватиме до 12 травня.