"Зроблено в Україні": у Полтаві відкрили офіс для підтримки малого бізнесу

"Зроблено в Україні": у Полтаві відкрили офіс для підтримки малого бізнесу

6 травня у Полтаві на базі обласного центру зайнятості відкрили перший у регіоні офіс державного проєкту "Зроблено в Україні". У ньому фахівці консультуватимуть підприємців з написання бізнес-планів, оформлення й подачі документів на гранти та інші державні програми підтримки власної справи. На Полтавщині такі ж офіси планують відкрити у Кременчуці, Лубнах та Миргороді.

Про це розповів Суспільному заступник директора Державного центру зайнятості Денис Олійник. За його словами, у регіонах відкрили вже 7 офісів "Зроблено в Україні". Полтавський став восьмим.

"Зроблено в Україні": у Полтаві відкрили офіс для підтримки малого бізнесу
Полтавський офіс «Зроблено в Україні» став восьмим. Суспільне Полтава

Для чого створюють офіси підтримки малого бізнесу "Зроблено в України"

"Перший офіс був відкритий у Сумах у кінці березня. Відкриємо в Кременчуці, Миргороді та Лубнах. Буде відкрито майже 80 цих офісів", — проінформував Денис Олійник.

Запрацював він на базі обласного центру зайнятості. Людмила Іващенко – одна з перших клієнток офісу. Отримала від держави грант 250 тисяч гривень на відкриття у Полтаві дитячого садочка.

"Ідея створення дитячого садочка була вже давньою моєю мрією. Ми написали проєкт. Сюди входила і закупівля меблів, програми, навчального матеріалу. Ми вже отримали кошти, також маємо найманих працівників, які пройшли стажування через центр зайнятості. Зараз уже активно набираємо діток. Чудово, що є спеціалісти, які допомагають у реалізації проєктів, у написанні, в поясненні. Як би ти не шукав інформацію, не читав, на кожному місці має бути спеціаліст у своїй сфері", — розповіла клієнтка офісу "Зроблено в Україні" Людмила Іващенко.

У новому офісі центру зайнятості фахівці консультуватимуть підприємців та супроводжуватимуть їх під час відкриття власної справи.

"Зроблено в Україні": у Полтаві відкрили офіс для підтримки малого бізнесу
У новому офісі полтавського центру зайнятості фахівці консультуватимуть підприємців. Суспільне Полтава

Як допомагає офіс підтримки малого бізнесу "Зроблено в Україні"

"Кожен майбутній та діючий підприємець зможе отримати інформаційні послуги щодо урядових програм в межах політики "Зроблено в Україні". Це мікрогрант і грант для учасників бойових дій та їхніх сімей. Як заповнити бізнес-план, як його розробити, заповнити заяву і як її подати онлайн в "Дії". Отримає грант – ми зможемо його проінформувати, зможемо підібрати йому кадри. Це дасть можливість розвивати бізнес в Полтавському регіоні, буде збільшуватись кількість робочих місць, будуть сплачуватись податки", — пояснила консультантка офісу "Зроблено в Україні" Олена Мар’ян.

За словами директорки Полтавського обласного центру зайнятості Катерини Клавдієвої, нині в Україні є ряд програм для розвитку мікро- та малого бізнесу.

"Це програми мікрокредитування, розвитку переробних підприємств, розвитку садівництва, по створенню тепличного господарства, програма підтримки агропромислового розвитку шляхом відшкодування тим виробникам, у яких є до 120 гектарів землі, у кого є корови, вівці, кози, там дуже серйозна програма, вона стартує з 15 травня", — поділилась Катерина Клавдієва.

"Зроблено в Україні": у Полтаві відкрили офіс для підтримки малого бізнесу
Офіс працюватиме у Полтаві з 8:00 до 17:15 з понеділка по п’ятницю. Суспільне Полтава

Як і де працює офіс "Зроблено в Україні":

Адреса: м. Полтава, вулиця Сінна, 45.

Офіс для підтримки малого бізнесу працюватиме у Полтаві з 8:00 до 17:15 з понеділка по п’ятницю.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок