На Полтавщині нідерландські волонтери передали автівки для евакуації військових

На Полтавщині нідерландські волонтери передали автівки для евакуації військових

У Розсошенцях Щербанівської громади волонтери передали автівки швидкої допомоги військовим, які захищають Україну від російського вторгнення. Машини відправлять на чотири напрямки фронту.

Про це Суспільному розповів бойовий медик 116-ї бригади тероборони Олександр Журавель. Автівки від волонтерів відправлять на Куп’янський, Запорізький, Ізюмський напрмки та у Часів Яр. Саме там нині найчастіше необхідна швидка евакуація зі стабілізаційних пунктів.

Швидкі для евакуації військових від нідерландських благодійників: куди поїдуть із Полтавщини
Бойовий медик 116-ї бригади тероборони Олександр Журавель оглядає одну зі "швидких", яку передали благодійники, 3 травня 2024-го року. Суспільне Полтава
"Зі свого досвіду можу сказати, як мене евакуйовували вже із "стабіку" (стабілізаційного пункту ― ред.), то була автівка так собі, трясло. Ця тачка, це авто довезе з усім комфортом. Там буде все, що треба. Вона швидка і вона допоможе", ― сказав бойовий медик Олександр Журавель.

Всередині "швидких" ― холодильники для компонентів крові, місця для лежачого та сидячого поранених, для облаштування реанімаційного обладнання та наявні електропорти.

"Швидкі" для евакуації бійців: волонтери на Полтавщині передали техніку для захисників
Автомобілі, які на Полтавщині передали для українських військових. Суспільне Полтава

Організував допомогу благодійний фонд "Hope4Ukraine". Кошти збирали через засоби масової інформації та залучали інвесторів, розповіла Суспільному координаторка Морая Компаньєн:

"Ми не можемо поставляти зброю, але можемо допомагати солдатам, надаючи авто швидкої допомоги. Можливо, це допоможе швидше звільнити території".

За словами Мораї Компаньєн, допомагати Україні планують, поки триває російсько-українська війна. Далі братимуть участь у відбудові країни.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок