Програма підтримки розробників БпЛА у Полтаві: на яку суму профінансують

Програма підтримки розробників БпЛА у Полтаві: на яку суму профінансують

У Полтаві на понад 8 мільйонів гривень профінансують програму підтримки розробників і виробників БпЛА. Таке рішення ухвалили під час сесії міської ради 1 травня.

Про це повідомила кореспондентка Суспільного із сесійної зали. За затвердження у новій редакції програми проголосували усі присутні 32 депутатів.

Згідно з проєктом рішення, на проєкти у ній передбачено 8,3 мільйона гривень. Із них 7,3 мільйона ― на підтримку виробників та розробників, і ще 1 мільйон гривень ― на сплату податків. Гроші спрямовуватимуть із бюджету громади.

Що відомо про програму підтримки розробників та виробників БпЛА у Полтаві

Програму ініціювали у Полтавській громаді, аби стимулювати розробників та виробників для створення проєктів БпЛА (ударних, розвідувальних та інших дронів) та іншого обладнання, розповідав Суспільному депутат Полтавської міськради Вадим Ямщиков.

Програма розрахована на два роки. Фінансуватимуть її із бюджету Полтавської громади. Кожному розробнику передбачено від 300 тисяч до 1 мільйона гривень.

Конкурс розробників та виробників БпЛА у Полтаві

У Полтаві на конкурс розробників БпЛА подались 13 учасників. Подача заявок завершилася у березні.

Як повідомляв Суспільному депутат міської ради та співініціатор проєкту Вадим Ямщиков, конкурсна комісія, до складу якої входять, зокрема, військові, має відібрати ті, які відповідають необхідним критеріям. За його словами, мають визначити групу переможців, ті проєкти, які схвалять, і отримають фінансування.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок