На ямковий ремонт доріг у Полтавській громаді передбачили 85 мільйонів гривень

На ямковий ремонт доріг у Полтавській громаді передбачили 85 мільйонів гривень

У Полтаві тривають ямкові ремонти доріг. Нині їх зробили на кількох вулицях. Усього на такі роботи на 2024 рік передбачили 85 мільйонів гривень.

Про це Суспільному розповів заступник Полтавського міського голови Володимир Чередниченко.

"Зробили ремонти на міждворових проїздах на Половках, це провулок Хорольський, Латишева (нова назва – лікаря Мальцева – ред.), Космічний. Це заїзди як з вулиці Великотирнівської, так і з вулиці Курчатова (нова назва – Кузьми Скрябіна – ред.)", – розповів Володимир Чередниченко.

На ямковий ремонт доріг у Полтавській громаді передбачили 85 мільйонів гривень
Ямковий ремонт дороги на вулиці Кузьми Скрябіна. Суспільне Полтава/Суспільне Полтава

23 квітня ямковий ремонт також робили на вулиці Ігоря Дорошенка.

"Буваю тут часто, по роботі. А, думаю, ямковий ремонт був необхідним, так як повз гаражі тут взагалі їздити неможливо було, дуже погана дорога, глибокі ями були. Їздити дуже важко, тому що постійно щось вдаряється, щось потім треба ремонтувати в будь-якому випадку", – повідомив місцевий житель Владислав Буряк.

На ямковий ремонт доріг у Полтавській громаді передбачили 85 мільйонів гривень
Ямковий ремонт дороги на вулиці Ігоря Дорошенка. Суспільне Полтава/Суспільне Полтава

На ремонт такої ділянки дороги витратили близько 200 тисяч гривень, розповів заступник Полтавського міського голови Володимир Чередниченко. А всього на такі роботи у громаді передбачили 85 мільйонів.

На ямковий ремонт доріг у Полтавській громаді передбачили 85 мільйонів гривень
На ремонт ділянок дороги, як по вулиці Ігоря Дорошенка, витратили близько 200 тисяч гривень. Суспільне Полтава/Суспільне Полтава

Робоча група «Прозорість і підзвітність» Полтавської ОВА розглянула укладені Полтавською міськрадою угоди із ремонту вулично-дорожньої мережі і рекомендувала розірвати деякі з них і провести закупівлю відповідно до вимог законодавства. Про це у своєму Telegram-каналі повідомляв начальник ОВА Філіп Пронін.

"Аудитори виявили 16 таких договорів загальною вартістю 2,3 мільйони гривень. Вивчивши надані замовником документи, вбачають порушення. Саме штучний поділ предмета закупівлі до межі 200 тис. грн, щоб уникнути відкритих торгів", – йдеться в публікації.

У Полтаві передбачили ремонт всіх вулиць, проїздів та провулків. За словами Володимира Чередниченка, на випадок пошкоджень, які можуть утворитися протягом року.

"Фахівці групи «Прозорість і підзвітність» суб'єктивно вважають, що ми не маємо права залучати підрядника на таких договорах, які умовно визначаються як прямі договори в межах 200 тисяч гривень, але ми вважаємо, що це ми маємо право це робити і, мало того, у нас ще є не тільки юридичне право, а й моральне право це робити, щоб ми як можна швидше приступили до ремонту доріг і як можна швидше його закінчили", – відповів заступник Полтавського міського голови.

Найближчим часом у Полтаві планують ремонти вулиць Зіньківської та Шолом-Алейхема.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок