На Полтавщині судитимуть чоловіка за зґвалтування 13-річної дівчинки

На Полтавщині судитимуть чоловіка за зґвалтування 13-річної дівчинки

На Полтавщині судитимуть чоловіка за зґвалтування 13-річної дівчинки
Фото обвинуваченого. фото Полтавська обласна прокуратура

Жителя Полтавського району судитимуть за зґвалтування неповнолітньої дівчини. На той момент постраждалій було 13 років. Решетилівська окружна прокуратура щодо підозрюваного скерувала в суд обвинувальний акт.

Про це повідомили на сайті Полтавської обласної прокуратури.

За даними слідства, чоловік неодноразово вчиняв сексуальне насильство стосовно 13-річної доньки своєї знайомої, а також ґвалтував дівчинку. Це робив за місцем свого проживання. Мати разом із донькою приходили в гості до чоловіка, де він не одноразово ґвалтував неповнолітню.

Нині чоловік перебуває під вартою. Йому інкримінують дві статті Кримінального кодексу України – "Сексуальне насильство стосовно особи, яка не досягла чотирнадцяти років" та "Зґвалтування, вчинене особою, яка раніше вчинила сексуальне насильство". Найбільша санкція — до 15 років позбавлення воліПозбавлення волі — це кримінальне покарання, що являє собою примусову ізоляцію злочинця від суспільства та тримання його в спеціалізованій установі з певним режимом відбування..

Дії матері постраждалої правоохоронці перевіряють в рамках іншого кримінального провадження, яке розпочали за фактом злісного невиконання обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок