У Полтаві прощалися із полеглим військовослужбовцем Павлом Івченком

У Полтаві прощалися із полеглим військовослужбовцем Павлом Івченком

Уточнено

У Полтаві прощалися із полеглим командиром танка Павлом Івченком. Військовослужбовець поліг на початку квітня 2024-го року у Донецькій області.

Попрощатися із загиблим Павлом Івченком прийшли його рідні та знайомі. Панахиду відслужили біля дзвіниці Свято-Успенського собору Православної церкви України у Полтаві. Про це повідомив кореспондент Суспільного із місця прощання.

У Полтаві прощаються із полеглим військовослужбовцем Павлом Івченком
Люди, які прийшли попрощатися із Павлом Івченком. Суспільне Полтава

Павло Івченко народився і виріс у селі Стрілкове Генічеського району Херсонської області. Там закінчив школу та здобув професію слюсаря. Про це Суспільному розповів тимчасово виконувач обов’язків начальника групи морально-психологічного забезпечення міського терцентру комплектування та соцпідтримки Михайло Регент.

У Полтаві прощаються із полеглим військовослужбовцем Павлом Івченком
Портрет Павла Івченка. Суспільне Полтава

Як повідомила Суспільному дружина Павла Софія Івченко, служити воїн пішов добровільно. За словами Михайла Регента, боєць був командиром танка у 25-й окремій повітрянодесантній бригаді.

Загинув головний сержант 9 квітня 2024-го року поблизу села Карлівка Донецької області. Павлові було 24 роки, у нього залишилася, зокрема, дружина.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | Тік Ток

На початок