На війні з РФ загинули захисники України Валерій Косих та Микола Облап

На війні з РФ загинули захисники України Валерій Косих та Микола Облап

Двоє бійців із Кременчуцького району на Полтавщині загинули під час російських обстрілів. Валерій Косих та Микола Облап захищали Україну від повномасштабного вторгнення РФ.

Загиблий воїн Валерій Косих

Валерій Косих проживав у Кременчуці, у війську мав звання старший солдат. Він загинув 8 квітня під час обстрілу з боку російської армії. Це сталося біля села Васюківка на Донеччині. Чоловікові було 55 років. Про це Суспільному 13 квітня повідомив речник обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

На війні з РФ загинув захисник України Валерій Косих із Кременчука
Загиблий воїн Валерій Косих. Сторінка у Facebook департаменту соцзахисту населення Кременчука

Як повідомили на офіційній Facebook-сторінці департаменту соцзахисту населення Кременчука, прощання з воїном запланували на 15 квітня. У Валерія Косих залишилися, зокрема, мати, дружина, діти та брат.

Загиблий воїн Микола Облап

Житель Глобинської громади Микола Облап був солдатом. Йому було 55 років. Загинув боєць 2 квітня. Це сталося під час мінометного обстрілу з боку російських військових поблизу села Джерельне на Луганщині. Про це розповів 13 квітня Роман Істомін.

На війні з РФ загинув Микола Облап із Глобинської громади
Загибилй воїн Микола Облап . Канал у Telegram Глобинської ТГ

За даними з офіційного Telegram-каналу Глобинської громади, з Миколою Облапом 13 квітня попрощалися у місті Глобине, а поховали у селі Пустовійтове, де він проживав. У громаді через це оголосили день жалоби.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | Тік Ток

На початок