У Полтаві затримали "кримінального авторитета" і його банду

У Полтаві затримали "кримінального авторитета" і його банду

В Полтаві піймали "кримінального авторитета"
Поліція затримала "кримінального авторитета". Нацполіція

Дев’ятьох жителів Полтави, серед яких "кримінальний авторитет", затримали правоохоронці. Чоловіки вимагали гроші та автівки у полтавців.

Про це 11 квітня Суспільному розповіла речниця прокуратури Полтавщини Людмила Іващук.

Ким був "кримінальний авторитет"

Групою керував 39-річний полтавець, який раніше вже притягувався до відповідальності. Він залучив у спільники ще вісьмох чоловіків віком від 21-го до 32-х років.

Що робила "банда"

За словами Людмили Іващук, упродовж жовтня 2022 - квітня 2024 років учасники угрупування підшуковували заможних місцевих жителів та вимагали з них віддати гроші та авто. При цьому погрожували їм фізично та здійснювали психологічний тиск.

За даними слідчих, групу людей підозрюють у 13 злочинах. Наприклад, на початку 2024-го року, чоловіки вимагали від полтавця переоформити його автівку на їх довірену особу. Після того, як він відмовився, підпалили його авто.

Який термін загрожує "учасникам банди"

Усім їм повідомили про підозру за кількома статтями кримінального кодексу. Це – створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній, вимагання, крадіжка, умисне знищення майна та інші. Чоловікам загрожує до 12 років позбавлення волі.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | Тік Ток

На початок