Постраждалим внаслідок обстрілу Полтавської ТГ виплатять по 10 тисяч гривень

Постраждалим внаслідок обстрілу Полтавської ТГ виплатять по 10 тисяч гривень

Удар по Супрунівці 9.04.2024
Село Супрунівка. 9 квітня 2024. Наслідки ракетного удару.

Усім, хто постраждав внаслідок ракетного обстрілу Російською Федерацією по Полтавській ТГ 8 квітня, виплатять першу матеріальну допомогу. Це – по 10 тисяч гривень, які спрямують із бюджету громади.

Про це повідомила секретар міськради Катерина Ямщикова після зустрічі з місцевими.

Як отримати допомогу

Для того, аби отримати матеріальну допомогу, потрібно оформити документ, який засвідчує, що майна було пошкоджене. Зробити це можна на місці. За словами Ямщикової, для допомоги з оформленням таких документів виїхали усі необхідні соцслужби.

Постраждалим внаслідок обстрілу Супрунівки виплатять по 10 тисяч гривень
Наслідки ракетної атаки по Полтавській громаді 8 квітня. Суспільне Полтава

Окремо міська рада планує надати цільову допомогу. Її розмір буде залежати від ступеня пошкоджень, яких зазнали місцеві.

Також постраждалих консультують щодо оформлення державної допомоги та допомоги з обласного бюджету, повідомила секретар міської ради.

Удар по Полтавській громаді 8 квітня 2024-го року

Звук вибуху місцеві жителі та кореспонденти Суспільного почули 8 квітня, близько 21:05. У цей час на Полтавщині тривала повітряна тривога. О 21:07 Повітряні сили повідомили про ракету на території області.

Згодом начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін у своєму Telegram-каналі повідомив, що армія Російської Федерації увечері 8 квітня поцілила по цивільній інфраструктурі у Полтавській громаді.

Внаслідок влучання зайнявся двоповерховий сімейний гуртожиток. Станом на 23:00 було відомо про десятьох постраждалих та одну загиблу людину. Двох дітей госпіталізували, вони не у тяжкому стані. Загалом, окрім гуртожитку, зазнали пошкоджень ще три будинки навколо, повідомив Суспільному на місці події Пронін.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок