У Полтаві планують продовжити перекриття двох вулиць

У Полтаві планують продовжити перекриття двох вулиць

У Полтаві планують продовжити перекриття двох вулиць
Обласна бібліотека. Фото: Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І.П.Котляревського

У Полтаві хочуть продовжити обмеження руху пішоходів на вулиці Небесної Сотні, 17 та продовжити часткове перекриття руху транспортних засобів вулицею Юліана Матвійчука, 58-60.

Про це стало відомо з проєкту рішення Полтавської міської ради.

Продовжити обмеження руху пішоходів по вулиці Небесної Сотні, 17 хочуть у зв'язку із будівельними роботами, які проводять на прилеглій території будівлі обласної бібліотеки імені І. П. Котляревського. Обмежили рух на цій ділянці для пішоходів 2021-го року. Нині товариство, яке виконує там роботи, БК "Новобудгруп", звернулося до міськради з проханням продовжити термін дії обмеження до 31 грудня 2024 року.

Продовжити перекриття руху транспортних засобів планують і на вулиці Юліана Матвійчука, 58-60. Це пов'язано із веденням будівництва на ділянці та облаштуванням там будівельного майданчика. З таким зверненням до міської ради звернувся замовник будівництва житлового комплексу ТОВ "ОПТІМА БУД". Згідно з проєктом рішення, забудовник просить продовжити часткове перекриття руху вулицею до 1 лютого 2025-го року.

Проєкт рішення мають депутати розглянути на найближчому засіданні виконавчого комітету, після цього рішення оприлюднять.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок