Відключення газу через зсув ґрунту на Червоному Шляху у Полтаві: чи відновили газопостачання

Відключення газу через зсув ґрунту на Червоному Шляху у Полтаві: чи відновили газопостачання

Оновлено
У мікрорайоні Червоний Шлях немає газу
Газова труба у мікрорайоні Червоний Шлях. Фото: Суспільне Полтава

Через зсув ґрунту на Червоному Шляху у Полтаві від газопостачання 26 лютого відключали три мікрорайони. У двох із них того ж дня відновили постачання. Іще до одного планують запустити 27 лютого.

UPD: О 15:00 27 лютого газопостачання до мікрорайону Червоний Шлях відновили, повідомила Суспільному речниця акціонерного товариства "Полтавагаз" Анжела Сливкіна.

26 лютого газопостачання відновили до полтавських мікрорайонів Вороніна та Яківці. А у мікрорайоні Червоний Шлях роботи планують завершити 27 лютого. Про це Суспільному розповіла речниця "Полтавагазу" Анжела Сливкіна.

Чому у трьох мікрорайонах Полтави відключали газ

У Полтаві відключили газопостачання до мікрорайонів Червоний Шлях, Вороніна та Яківці. Це тому, що із 26 лютого розпочали роботи на газопроводі, аби уникнути аварії через зсув ґрунту на вулиці Паїсія Величковоського, раніше розповідала Суспільному речниця "Полтавагазу" Анжела Сливкіна.

Зсув ґрунту на Червоному Шляху у Полтаві
Ґрунт, який зсунуло у мікрорайоні Червоний Шлях. Фото: Суспільне Полтава

Тріщина на дорожньому покритті на горі поблизу Хрестовоздвиженського монастиря виникла у травні 2023-го. Про це Суспільному розповідала депутатка Полтавської міської ради Оксана Лазаренко. За її словами, дорога поруйнувалася, бо під асфальтом є пустоти, які вимило водою.

Відключення газу через зсув ґрунту на Червоному Шляху у Полтаві
Тріщини на дорозі, де стався зсув ґрунту. Фото: Суспільне Полтава

Із 25 січня рух транспорту вулицею Паїсія Величковського повністю перекрили за рішенням виконавчого комітету міської ради.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок