Національний мультипредметний тест: коли випускники з Полтавщини зможуть зареєструватися та пройти

Національний мультипредметний тест: коли випускники з Полтавщини зможуть зареєструватися та пройти

Дати проведення НМТ 2024
Анастасія Мартяш, яка 2023-го року складала НМТ. Суспільне Полтава

Національний мультипредметний тест організують у два етапи. Випускники з Полтавщини, як і решти областей України, зможуть скласти його під час основної та додаткової сесії.

Міністерство освіти і науки затвердило план організації та проведення національного мультипредметного тесту 2024-го року. Згідно із ним, передбачено по два етапи реєстрації та проведення тестування.

Відповідальна за проведення зовнішніх освітніх оцінювань у регіоні Наталія Барболіна Суспільному повідомила, що основний період реєстрації триватиме з 14 березня до 11 квітня включно. До 15 квітня зареєстровані учасники у персональному кабінеті зможуть обрати інший предмет на вибір або змінити місце проходження НМТ. Додатковий період реєстрації триватиме з 10 до 15 травня, а зміни зможуть внести до 19 травня. Цей етап передбачили для тих, хто з поважних причин не зміг зареєструватися під час основного періоду.

Тестування планують провести з 14 травня до 25 червня. Це основний етап. А додаткову сесію мають організувати протягом 11-19 липня. Результати основної сесії слід очікувати до 2 липня, а додаткової – до 26 липня.

Торік на Полтавщині участь в основній та додатковій сесіях НМТ узяли 10,5 тисяч людей, розповіла Наталія Барболіна.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок