Розпочати власну справу під час повномасштабної війни: історія Ірини Візір з Полтавщини

Розпочати власну справу під час повномасштабної війни: історія Ірини Візір з Полтавщини

Майже 14 років пропрацювала у міжнародних компаніях, а під час повномасштабного вторгнення розпочала власну справу. Ірина Візір із міста Кобеляки у січні 2024-го відкрила студію розвитку для дітей та дорослих.

Нині, за словами Ірини, працюють разом із мамою. Викладають англійську мову та готують до школи.

Тут у нас зона, де навчаються дошкільнята. Підготовка до школи. Тобто навички логічного мислення, читання, письма також лічби.
Студія розвитку в Кобеляках
Тут навчаються дошкільнята. Суспільне Полтава

Окрім цієї зони, у студії розвитку Ірини Візір із Кобеляк є клас англійської мови.

Наступний урок у нас буде для маленьких космонавтів третього класу. Тут ми будемо вивчати, «літати» по різноманітних планетах, читання. Будемо вивчати нові слова, граматику. Трішки порухаємося, розповімо про себе.
Ірина Візір з Кобеляк відкрила свою студію розвитку
Ірина Візір з Кобеляк відкрила свою студію розвитку. Суспільне Полтава

Майже 14 років Ірина пропрацювала в індустрії перекладу у міжнародних компаніях. А потім вирішила розпочати власну справу. Для цього залучала, зокрема, грантові гроші.

Я з тих, хто після початку повномасштабного вторгнення повернувся з великого міста додому. Коли я почала жити тут зі своєю дитиною, я побачила, що можливості великого міста відрізняються. Мені дуже захотілося організувати якісь подібні заклади додаткової освіти тут. Бо, знаєте, очікувати, доки хтось це зробить для тебе, це можна чекати досить довго. Тому вирішила узяти усе в свої руки і зробити те, про що давно мріяла.
Навчання в школі
В студії діти готуються до школи, вчать англійську мову. Суспільне Полтава

Студію жінка відкрила у січні цього року, а перші заняття були у лютому. Нині мають більше 40 учнів, серед яких діти та дорослі.

Моєю місією зараз є якраз привести наше суспільство до певної готовності, розвитку, обміну і співпраці з усім світом. Мені хочеться, щоб ці діти, які приходять до нас навчатися, щоб ці дорослі, які приходять до нас освоювати мову, щоб вони надалі шукали для нашої країни інвестиції, працювали на міжнародні компанії і це приносило до нас у країну гроші. У принципі, щоб ми процвітали завдяки цьому.

За словами Ірини, під час війни для бізнесу існує багато ризиків.

Але після початку повномасштабного вторгнення я, як і багато хто з нас, зрозуміли, що життя непередбачуване. І якщо ти хочеш щось зробити, потрібно робити саме зараз.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок