"Хлопцям там дуже складно": майстриня з Кременчука декорує гільзи для допомоги ЗСУ

"Хлопцям там дуже складно": майстриня з Кременчука декорує гільзи для допомоги ЗСУ

Тамара Брусило – художниця-декораторка та волонтерка з Кременчука. Вже рік декорує та розписує гільзи для допомоги військовим. Всі фарби та матеріали вона купує за власні гроші. Деякі роботи жінки представлені в музеї військової історії Кременчука.

Про це майстриня розповіла Суспільному.

Майстриня з Кременчука вже рік декорує та розписує гільзи для допомоги ЗСУ. Готові вироби продають, а також дарують за постійні донати. Виручені гроші витрачають на допомогу військовим.

"Хлопцям там дуже складно": майстриня з Кременчука декорує гільзи для допомоги ЗСУ
Гільзи для допомоги ЗСУ. Фото: Суспільне Полтава
"Десь рік тому ми збирали гроші на придбання автомобіля для третьої штурмової бригади, і організовували такий благодійний захід. І до цього заходу виникла така ідея розписати кілька гільз, щоб виставити їх для аукціону. Нам вдалося продати дві гільзи, і ці кошти капнули в загальну банку на придбання авто, тобто уже це було приємно. А потім Володимир Юрійович керівник музею побачив, що у нас непогано виходить, запропонував зробити цілу виставку таких гільз", — розповіла художниця-декораторка, волонтерка Тамара Брусило.

Однією з технік які використовує художниця є петриківський розпис, також вона використовує техніку барельєфу.

Майстриня з Кременчука декорує гільзи для допомоги ЗСУ
Тамара Брусило, художниця-декораторка, волонтерка. Фото: Суспільне Полтава
"Ця скажем робота чим цікава тим, що в основному різні техніки розпису можуть бути, а тут ми шукали нові якісь ідеї. Оскільки я займаюсь барельєфом, ми вирішили таку об’ємну композицію зробити"
Майстриня з Кременчука декорує гільзи для допомоги ЗСУ
Діти з творчої майстерні розписують гільзи. Фото надані Тамарою Брусило

До створення гільз долучаються діти, які займаються в творчій майстерні.

"На виставці, яка відбулася, ми залучили «Майстерню чудес», в мене є подруга Вікторія Піринська така талановита чудова дівчина, в неї є її творча майстерня «Майстерня чудес», де працюють старші й молодші дітки, тобто здебільшого це були й дитячі роботи. Приємно, що і діти до цього теж залучаються"
Тетяна з Кременчука декорує гільзи для допомоги ЗСУ
Майстриня з Кременчука декорує гільзи для допомоги ЗСУ. Фото: Суспільне Полтава

Гільзи для декорування майстрині привозить чоловік із зони бойових дій та волонтери, які їздять на фронт. Деякі вироби представлені в музеї військової історії Кременчука.

"Нас повинно хвилювати мабуть не тільки там звук тривоги і десь які там здорожчання цін в магазинах, а ми повинні думати про те, що є основне. Є лінія фронту, і хлопцям там дуже складно. Ми повинні дякувати не тільки за сьогоднішню ранкову каву, а також за наше завтра"

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок