На Полтавщині штурмова бригада "Лють" потребує фахівців

На Полтавщині штурмова бригада "Лють" потребує фахівців

На Полтавщині штурмова бригада "Лють" потребує фахівців
. Фото: Суспільне Полтава

Об’єднану штурмову бригаду Національної поліції України "Лють" розширюють. Нині сюди на службу потребують окремих фахівців.

Про це під час брифінгу 22 лютого розповів заступник командира полку Дмитро Хміль.

Для того аби долучитися до підрозділу потрібно заповнити електронну заяву, пройти ряд тестувань та спеціальні навчання.

На Полтавщині штурмова бригада "Лють" потребує фахівців
Дмитро Хміль та Олег Возний. Фото: Суспільне Полтава

"Нам потрібні фахівці операторів БПЛА та ФПВ дронів, штурмовики, мінометники, медики, інструктори, сапери та механіки-водії різної броньованої техніки.Щодо грошового забезпечення – в нас розпочинається грошове забезпечення із 29 тисяч гривень, плюс доплата 10 тисяч гривень. Після виїзду на бойові завдання, нам додатково оплачується ще 100 тисяч гривень і видається на кожного бійця добові кошти на відрядження, це 300 гривень на добу", — розповів заступник командира полку ОШБ Національної поліції "Лють" Дмитро Хміль.

Воєнізований підрозділ поліції — об’єднана штурмова бригада "Лють" діє в Україні понад рік. Його бійці виконують завдання в зоні ведення бойових дій. Зокрема, проводять штурми, знешкоджують диверсійно-розвідувальні групи.

"Проходите тестування на знання Конституції України, законів про Національну поліцію та запобіганню корупції, проходите тестування на логіку, військово-лікарняну комісію, вас перевіряють на фізичну витривалість. Потім ви проходите психологічне тестування і співбесіда з поліцейською комісією. Це приблизно займе 20-40 днів. Після цього ви не одразу потрапите до нас. Вас відправлять на підготовку, яка буде тривати 14 днів. Після цього ви потрапите уже в більш великий наш колектив, ми з вами будемо проходити базову підготовку, яку ми проходимо перед бойовим злагодженням. Це приблизно 65 днів", — додав командир 1-ї штурмової роти ОШБ Національної поліції "Лють" Олег Возний.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок