Пасажирські перевезення на Полтавщині: чи скасовували рейси з автовокзалу

Пасажирські перевезення на Полтавщині: чи скасовували рейси з автовокзалу

Чи скасували рух пасажирських автобусів 27 листопада 2023 у Полтавській області?
Рух транспорту у Полтаві, 27 листопада 2023-го року. Фото: Суспільне Полтава

У Полтавській області через сніг та сильний вітер значних проблем із рухом пасажирського транспорту немає. Зранку не виїхали автобуси із однієї громади.

Через негоду на Полтавщині станом на 8:00 27 листопада не виїхали автобуси із міста Лохвиця. Нині рух відновлюють. Про це Суспільному розповів керівник підприємства "Полтаваавтотранс", яке займається пасажирськими перевезеннями у регіоні, Сергій Бутко.

За його словами, значних ускладнень руху автобусів у Полтавській області через негоду не було. Транспорт курсує у всіх напрямках, зокрема, й за міжобласним сполученням. Але зранку у рейси випустили менше автобусів.

Що відомо про негоду на Полтавщині

Сніг та сильний вітер у частині населених пунктів Полтавської області почався увечері 26 листопада. Станом на 08:00 27 листопада знеструмлено 437 населених пунктів у Полтавській області, без електропостачання понад 18 тисяч жителів.

Станом на 9:00 27 листопада відбуксирували 33 машини, у яких були 50 людей. Зокрема, найбільше таких випадків було у Лубенському районі, розповідав Суспільному речник ДСНС Віталій Шкаревський.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок