На Полтавщині захворюваність на ГРВІ перевищує базовий рівень на 74%

На Полтавщині захворюваність на ГРВІ перевищує базовий рівень на 74%

На Полтавщині за тиждень на гострі респіраторні інфекції захворіли 8453 людини
На Полтавщині збільшилася захворюваність на ГРВІ. Фото ілюстративне

На Полтавщині за тиждень на гострі респіраторні інфекції захворіли 8453 людини. Показник захворюваності – 913 на 100 тисяч населення, що на 74 % більше базового рівня.

Понад половина хворих – діти. Про це Суспільному розповів епідеміолог обласного центру контролю та профілактики хвороб Андрій Байбарза.

Найвищий показник захворюваності в Градизькій, Кам'янопотоківській Карлівській, Козельщинській, Коломацькій, Нехворощанській, Новооржицькій, Новоселівській, Щербанівській. Усього в області госпіталізували 142 людини, із них з СOVID-19– 48.

Минулого сезону пік захворюваності припадав на лютий-березень. Тому, ймовірно, що цього разу він знову припаде на цей же період, розповів епідеміолог.

"Рекомендується уникати скупчень людей, збільшити час перебування на свіжому повітрі, використовувати захисні маски, якщо є симптоми захворювання. Головне – якщо ви захворіли, то залишайтеся вдома та звертайтеся за допомогою", – розповів епідеміолог обласного центру контролю та профілактики хвороб Андрій Байбарза.

Також Андрій Байбарза говорить, що необхідно робити щеплення проти грипу. Нині на Полтавщині зробили 280 вакцинацій у 10 громадах.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок