У Нових Санжарах – перший випадок COVID-19

У Нових Санжарах – перший випадок COVID-19

У Нових Санжарах – перший випадок COVID-19
. Суспільне Полтава

25 серпня у Нових Санжарах, що на Полтавщині, зафіксували перший випадок захворювання на коронавірус. Про це повідомили в обласному лабораторному центрі.

Хвора – пенсіонерка, яка повернулася після відпочинку із західної України. Це перший випадок захворювання як у селищі, так і в районі. Про це повідомив керівник обласного лабораторного центру Андрій Хайлов.

Наразі Нові Санжари, як і всі райони Полтавщини, у "зеленій зоні" за рівнем поширення коронавірусної інфекції. У таких регіонах людей зобов’язують носити маски у громадських місцях, дотримуватись безпечної дистанції тощо. Більш жорстких карантинних обмежень немає.

Нагадаємо, 19 лютого у Нових Санжарах відбувалися протести місцевих жителів через розміщення у селищі евакуйованих з китайського Уханю людей. Місцеві впродовж дня блокували трасу та в’їзди до медцентру Нацгвардії "Нові Санжари". Були і сутички із правоохоронцями.

Нині поліція Полтавщини розслідує кримінальні провадження через блокування доріг, порушення громадського порядку, посягання на життя правоохоронців, масові заворушення, хуліганство тощо.

На початок