У громадському транспорті Полтави можуть припинити впровадження електронного квитка

У громадському транспорті Полтави можуть припинити впровадження електронного квитка

Транспорт у Полтаві
. Фото: Суспільне Полтава

Із 1 вересня 2023-го року у громадському транспорті Полтави можуть припинити використання валідаторів для електронної оплати за проїзд. Це тому, що 31 серпня закінчується перехідний період щодо впровадження системи.

Як повідомив Суспільному начальник підприємства "Полтаваелектроавтотранс" Євгеній Зайцев, якщо термін не продовжать, у комунальному транспорті повернуться до паперових квитків.

"Ми не будемо використовувати валідатори, ми використовуватимемо відривні талони, як було раніше. Ці валідатори зберігаються і обслуговуються на нашому підприємстві, валідатори надані нам підприємством «Фарго Сістемс», це їхнє майно, згідно з договором. Ми його або передамо їм назад, або далі вирішуватимемо питання"

За словами Зайцева, валідатори встановлені у всьому міському комунальному транспорті. Якщо ними припинять користуватися, це не вплине на роботу автобусів та тролейбусів. Незручності відчують лише ті, хто звик розраховуватися безготівковим способом, або ті, хто придбав транспортну картку.

"Там є знижка, по-перше. А по-друге, вони мають можливість пересадки безкоштовної протягом 30 хвилин. У разі, якщо повернемося до відривних талонів, вони не зможуть цього зробити"

Суспільне намагається з’ясувати, чи планує міська рада продовжувати строк перехідного періоду.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок