"Заготовляємо по максимуму": лісівники Полтавщини готуються підгодовувати диких тварин узимку

"Заготовляємо по максимуму": лісівники Полтавщини готуються підгодовувати диких тварин узимку

Заготівля їжі для диких тварин
. Суспільне Полтава

Сіно, кукурудзу, листяні віники заготовляють для підгодівлі диких тварин узимку лісівники Полтавщини. Про це Суспільному розповів головний мисливствознавець філії "Полтавське лісове господарство" Сергій Бунін. Робити це почали на початку червня, а завершити планують наприкінці жовтня.

"Робимо пучки такі об’ємні, щоб можна було повісити на годівниці, на гілляки. І кози, і зайці залюбки поїдають це взимку. Заготовлюються віники із листяних порід. Це дуб або верба. На мисливське господарство – це десь 300-350 віників", - каже єгер Полтавського лісового господарства Віктор Сліпко.

Заготівля віників для тварин
Біля вольєру на території лісового господарства, що у Полтавському районі, лісівники заготовляють листяні віники. Суспільне Полтава

Підгодовувати будуть дику козу, зайця та кабана.

"Почали заготівлю віничків, сіна. Потім ближче до осені будемо заготовляти кукурудзу, коренеплоди, сіль теж будемо купувати. Поки заготовили вінички і сіно", - говорить головний мисливствознавець філії «Полтавське лісове господарство» Сергій Бунін.

Лісівники і вольєр для кабанів
Лісівники перевіряють як почувають себе тварини у вольєрі. Суспільне Полтава

У вольєрі живе більше двох десятків диких кабанів. Нині їх підгодовують гарбузами, травою та зерном, каже єгер Віктор Сліпко.

"На цій території у нас зараз знаходиться 22 особини дикого кабана. Це із дорослими і малими. Годуємо – зелена маса, люцерку косимо, привозимо і кукурудзу в зерні, вода. Є закупляємо, є беремо у фермерських господарств моркву, буряк на зиму. Годуємо по мірі того, скільки вони з’їдають", - говорить єгер Полтавського лісового господарства Віктор Сліпко.

Сушіння віників і гілок для диких тварин
Так сушать віники для диких тварин. Суспільне Полтава

Корми диким тваринам розкладатимуть, коли у лісах випаде сніг. Нині ж зібране збіжжя зберігають у спеціальних кормосховищах, розповів Сергій Бунін.

"Тут ми зберігаємо кукурудзу, вінички, сіно, тобто, всі необхідні корми, які ми заготовляємо. Воно накрито, зроблено, щоб вони не псувалися до підгодівлі. Заготовляємо десь 10-15 тонн кукурудзи, близько 1000 віничків, коренеплодів десь тонн п’ять заготовляємо. І ми ж дивимося по погодних умовах, якщо буде дуже зима сніжна, то ми будемо купувати, тому що більше кормів потребуємо. Тобто, заготовляємо по максимуму", - каже головний мисливствознавець філії «Полтавське лісове господарство» Сергій Бунін.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок