Новий скейтпарк створюють у Полтаві: коли завершать роботи

Новий скейтпарк створюють у Полтаві: коли завершать роботи

Новий скейтпарк створюють у Полтаві: коли завершать роботи
. Суспільне Полтава

У Полтаві облаштовують майданчик для нового скейтпарку. На нього можуть витратити орієнтовно 1,5 мільйона гривень із бюджету громади. Про це Суспільному повідомив перший заступник голови Полтавської міської ради Валерій Пархоменко.

Майданчик для майбутнього скейтпарку роблять на бульварі Богдана Хмельницького у Полтаві. Спочатку його планували звести у міському парку "Перемога", каже Валерій Пархоменко.

"Ми планували потім реконструкцію парку і, звісно, потім би його демонтували. Тому ухвалили рішення поставити його у жвавішому житловому масиві. Крім того, поруч із скейтпарком у нас буде сучасний спортивний майданчик", – розповів перший заступник голови міської ради.

Скейтпарк облаштують на бульварі Богдана Хмельницького у Полтаві біля школи
Майданчик для скейтпарку розташований біля полтавської школи. Суспільне Полтава

Елементи для майданчика придбали 2020-го року за 680 тисяч гривень. Про це Суспільному відомо із договору про закупівлю. Перший заступник голови Полтавської міської ради Валерій Пархоменко розповів:

"По роботах ми планували 1,5 мільйони (гривень – ред.). Але це були гроші, які заклали попередньо ще до початку повномасштабної війни. Зараз ми приступили до робіт, поступово робитимемо коригування. Думаю, ми вкладемося у цю суму".

Робітники у Полтаві встановлюють бордюри для майданчика під скейтпарк
Для майданчика встановлюють бордюри у Полтаві. Суспільне Полтава

Поруч із майбутнім скейтпарком проживає полтавка Лідія Сафарова. Каже, її донька зазвичай катається на скейті по пішохідній доріжці:

"Мені здається, це буде дуже гарна ідея. Тут стільки хлопців катається на скейті, їм буде чим зайнятися".

Майданчик для скейтпарку у Полтаві засипають щебенем
Щебінь - нижній шар майданчика для скейтпарку у Полтаві. Суспільне Полтава

"Хай діти граються, такий зараз час, куди подіти дітей? Так мама прийшла, спокійно сіла і дивиться за дитиною, і дитина розважається", – розповіла Суспільному полтавка Любов Голобородько.

Створення скейтпарку – це частина реконструкції бульвару, каже ініціатор його реконструкції Денис Поліщук.

Для облаштування скейтпарку у Полтаві готують цементний розчин
Завершити облаштування скейтпарку планують за місяць. Суспільне Полтава

"Першу частину реконструкції бульвару Богдана Хмельницького було завершено 2018-го року. Із 2021-го року реконструкцію ми продовжили. У другій частині реконструкції бульвару Богдана Хмельницького передбачено встановлення скейтпарку, встановлення сміттєвих урн, встановлення додаткових лавок для сидіння, новий сучасний ігровий комплекс дитячий майданчик", – каже Денис Поліщук.

Завершити облаштування скейтпарку планують орієнтовно за місяць.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок