На Полтавщині діти завершили створення вириванки, яка може встановити рекорд України

На Полтавщині діти завершили створення вириванки, яка може встановити рекорд України

На Полтавщині діти завершили створення вириванки, яка може встановити рекорд України
. Суспільне Полтава

Вириванку площею 18 квадратних метрів завершили виготовляти вихованці одного з гуртків у Кременчуці. Роботу присвятили захисникам України. Про це Суспільному 12 червня повідомив керівник гуртка Дмитро Король.

Вириванка – це аплікація, створена без ножа чи ножиць. Усі елементи зображення діти виривали з паперу вручну.

"Загалом із початку долучилося близько 30 дітей. Дехто після початку війни евакуювався за кордон, вже менше стало дітей робити. У декого просто не було можливості. Під кінець залишилося близько 15 дітей", – розповів Дмитро Король.

Вириванку за бажанням дітей присвятили українським захисникам. Її назвали "Живи та квітни моя Україно". Робота складається із трьох частин. Розмір кожної – 2 на 3 метри, а загальна площа – 18 квадратних метрів, повідомив Дмитро Король.

На Полтавщині діти завершили створення вириванки, яка може отримати рекорд України
Три частини вириванки. Фото надані Д. Королем
"Перша частина – зроблена церква, козаки, чайки козацькі, козак Мамай як символи українського козацтва, захисників. На другій – Берегиня, чумаки, млин як символи роду, працьовитості українського народу. На третій частині – гончар, петриківський розпис, опішнянський. Загалом це як культура мистецтво, народне мистецтво".

За словами керівника гуртка, вириванку планують презентувати 20 липня у Полтаві, а в грудні цього року – встановити рекорд України.

"Результат дітям подобається. Два роки, як мінімум, на вихідних сиділи, рвали, клеїли. Дуже багато деталей, розмір великий".

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок