На Полтавщині за ухилення від призову засудили чоловіка

На Полтавщині за ухилення від призову засудили чоловіка

На Полтавщині за ухилення від призову засудили чоловіка
. Ілюстративне фото: QuinceCreative/pexels

У Лубенському міськрайонному суді оголосили вирок чоловікові, який ухилився від призову на військову службу. Про це стало відомо із тексту вироку, який оприлюднили в Єдиному реєстрі судових рішень.

Згідно з текстом вироку, уродженець міста Лубни був придатним до військової служби. Він мав прибути для відправки у частину. Останній у визначений термін не з’явився.

У суді обвинувачений визнав свою вину та підписав угоди з прокурором.

Чоловіка засудили за статтею "Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період". Йому призначили 3 роки позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рікІспитовий строку - це певний проміжок часу, протягом яко го здійснюється контроль за засудженим і останній під загрозою реального відбування призначеного покарання зобов'язаний вико нувати покладені на нього обов'язки та інші умови випробування.. Обвинувачений також повинен повідомляти про зміну місця проживання або роботи та з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, йдеться в тексті вироку.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

На початок