У Полтаві для внутрішньо переміщених осіб провели інтерактивну лекцію про бджільництво. Працівники Гадяцького аграрного коледжу ознайомили, зокрема, із професією бджоляра, пригостили присутніх медом та подарували книги про бджіл. Про це Суспільному розповіла консультантка гуманітарної місії «Проліска» у регіоні Інна Якобенко.
У залі академії неперервної освіти у Полтаві зо півтора десятки людей. Тут для переселенців організували інтерактивну лекцію про бджільництво.
"Ми як викладачі училища, де провідною професією є бджоляр, ми просто дуже маємо велике бажання, щоб це все знали абсолютно всі люди, про важливість цієї комахи. Ми розповідаємо про бджіл, про важливість їхню у природі, в екосистемі. Також даруємо книжки", - каже методистка Гадяцького аграрного училища Валентина Ященко.
Таку лекцію у Полтаві влаштували вперше. Харків’янка Альона Горюшко прийшла із сином Мирославом.
"В нас багато міфів існує, що бджоли це страшне. Потрібно правильно сприймати інформацію, щоб потім розуміти, що це не так страшно і це в такій формі подано, що це цікаво слухати як дорослим, так і дітям", - говорить переселенка із Харкова Альона Горюшко.
Організували цю зустріч до Всесвітнього дня бджоли, каже консультантка гуманітарної місії «Проліска» у Полтаві Інна Якобенко
"Ми розуміємо, що формати, в яких ми повинні працювати, вони повинні бути багатошарові, тому що, приходить мама 30 років, в неї дитина п’ять років, яку треба всадити і зацікавити. Є частина інформаційна, а є частина мультик, а є частина чаювання із медом. І це все треба скомпонувати так, щоб тримати увагу", - говорить консультантка гуманітарної місії «Проліска» у Полтаві Інна Якобенко.
"Мені було цікаво, як вони там живуть, як там розміщуються, як там їдять і все інше", - каже переселенець із Харкова Андрій Конопляний.
"Сьогодні ми побачили бджілок і продукт, який вони виготовляють, і скільки видів меду. І подивились усе це в такого мультиплікаційному вигляді. Дуже цікаво подана інформація. Ну і дівчата все ж підготували, і мед, і чай, як це може не сподобатись", - розповідає переселенка з Луганщини Марина Устенко.
Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах: