200 тисяч гривень на ремонт дороги: у Опішнянській ТГ на Полтавщині проведуть голосування

200 тисяч гривень на ремонт дороги: у Опішнянській ТГ на Полтавщині проведуть голосування

200 тисяч гривень на ремонт дороги: у Опішнянській ТГ на Полтавщині проведуть голосування
. Фото: Facebook-сторінка Микола Різник

У Опішнянській громаді планують спрямувати 200 тисяч гривень на ремонт вуличних доріг чи дворових проїздів. Для цього влаштують голосування на платформі "Edem". Про це Суспільному повідомив голова селищної ради Микола Різник.

За його словами, брати участь у конкурсі можуть органи самоорганізації населення представницькі органи, що створюються жителями, які на законних підставах проживають на території села, селища, міста або їх частин, для вирішення завданьОпішнянської громади. Нині виконавчий комітет селищної ради приймає документи про створення таких формувань.

"Зараз люди телефонують та звертаються щодо створення органів самоорганізації населення. Деякі вже зібралися з місцевими мешканцями та провели збори. Нині вже троє ініціативних груп звернулося",- каже начальниця проєктно-інвестиційного відділу виконавчого комітету Опішнянської селищної ради Марія Волошина.

Для того, аби створити орган самоорганізації населення, потрібно:

  • зібрати збори жителів та обрати керівника та назву ОСН, оформити протокол;
  • принести документи в селищну раду .

Голосування за найкращий проєкт по ремонту вуличної дороги вулиць чи дворового проїзду проводитимуть на платформі "Edem". Триватиме воно орієнтовно від 7 до 10 днів, додала Марія Волошина.

"У нас планується сесія 9-го травня, на якій ми визначимо положення про конкурс і бюджет остаточний. Тоді вже точно знатимемо всі граничні терміни. Орієнтовно подати заявки можна буде до кінця травня, а результати голосування будуть приблизно в червні", - каже Марія Волошина.

За словами голови селищної ради Миколи Різника, таку ініціативу вирішили провести вперше в Опішнянській громаді.

Читайте також

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок