В бюджет Полтавської громади повернули майже 4 мільйони гривень

В бюджет Полтавської громади повернули майже 4 мільйони гривень

В бюджет Полтавської громади повернули майже 4 мільйони гривень
. Фото: Суспільне Полтава

Гроші, які через ймовірну службову недбалість заступника начальника ЖКГ Полтавської міськради спрямували харківському підприємству – повернули в бюджет. Про це Суспільному повідомила речниця прокуратури Полтавщини Людмила Іващук.

Під час досудового розслідування справи щодо розкрадання грошей власниця підприємства, яке надлишково отримало майже 4 мільйони гривень з бюджету Полтавської громади, повернула їх назад.

За словами Людмили Іващук після затвердження судом угоди про визнання винуватості, власниця також зобов’язалась перерахувати на підтримку ЗСУ півмільйона гривень.

В бюджет Полтавської громади повернули майже 4 мільйони гривень
Ігор Скорик, колишній заступник начальника ЖКГ Полтави. Суспільне Полтава

Окрім власниці підприємства, обвинувачений у цій справі і колишній заступник начальника управління ЖКГ Полтавської міськради Ігор Скорик. 27 березня йому обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з використанням електронного браслета. Кримінальне провадження розпочате за частиною 2 статті "Службова недбалість". Санкція – від 2 до 5 років позбавленні волі.

За даними слідства, керівництво управління житлово-комунального господарства Полтавської міськради уклало договори з харківською компанією. Згідно з ними, підприємство мало займатися благоустроєм міських вулиць, скверів та паркових зон. Вартість робіт була завищена, і виконували їх не в повному обсязі. За попередніми оцінками, сума збитків становила близько 4 мільйонів гривень.

Що відомо

  • Працівники СБУ у рамках кримінального провадження провели обшуки у посадовців Полтавської міськради у рамках кримінального провадження, пов’язаного з розкраданням бюджетних грошей. Про це 22 березня Суспільному повідомила речниця обласного управління Служби безпеки України Інна Усова. Одному з них – Ігорю Скорику – вручили підозру.
  • Розпорядження про звільнення Ігоря Скорика підписав секретар міської ради Андрій Карпов 23 березня.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок