Продаж фіктивних довідок про непридатність до служби: на Полтавщині затримали податківця

Продаж фіктивних довідок про непридатність до служби: на Полтавщині затримали податківця

Продаж фіктивних довідок про непридатність до служби: на Полтавщині затримали податківця
. Фото: Facebook/СБУ у Полтавській області

На Полтавщині затримали податківця з Кременчука, якого підозрюють у продажі фіктивних меддовідок про непридатність до військової служби. Цю інформацію Суспільному підтвердила речниця обласного управління СБУ Інна Усова.

За даними правоохоронців, податківець шукав чоловіків, які хотіли ухилитися від служби і виїхати, зокрема, за кордон. Від них отримував паспортні дані, які передавав лікарям. До цього процесу були залучені кілька посадовців військкомату та військово-лікарської комісії.

Затримання податківця із Кременчука, якого підозрюють у продажі фіктивних меддовідок
Затримання податківця із Кременчука, якого підозрюють у продажі фіктивних меддовідок. Фото: Facebook/СБУ у Полтавській області

Медики оформляли фіктивне лікування військовозобов’язаних та видавали довідки, які були підставою, аби зняти з військового обліку. Отримані документи надавали можливість чоловікам безперешкодного виїхати з країни.

Вартість послуги становила 4,5 тисячі доларів.

Служба безпеки України спільно з ДБР затримали ймовірного організатора схеми під час передачі ним фіктивних документів.

Податківцю повідомлено про підозру в пособництві в одержанні неправомірної вигоди, вчинене за попередньою змовою групою. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок