У Кременчуці на два дні заборонили проїзд автомобілів міськими кладовищами

У Кременчуці на два дні заборонили проїзд автомобілів міськими кладовищами

У Кременчуці на два дні заборонили проїзд автомобілів міськими кладовищами
. Фото: Суспільне Полтава

Цими вихідними автомобілям заборонили їздити кременчуцькими кладовищами. Про це Суспільному повідомила речниця Кременчуцької міської ради Юлія Перепелятник.

Рішення про тимчасову заборону проїзду ухвалило комунальне підприємство "Спеціалізований комбінат ритуальних послуг", розповіла Юлія Перепелятник. За її словами, зробили це на час проведення поминальних днів.

Заборонили проїзд 22 квітня, бо на територіях міських кладовищ прибиратимуть та працюватиме великогабаритна техніка. А 23 квітня це обмеження діятиме задля забезпечення громадського порядку та безпеки дорожнього руху на кладовищах, пояснила речниця.

Виняток зробили для автомобілів, які перевозять людей I та II групи інвалідності і мають посвідчення про це.

Як повідомила Юлія Перепелятник, заборона здебільшого стосується пересування Свіштовським кладовищем. На решті цвинтарів зазвичай люди ходять пішки.

Крім того, 22 та 23 квітня на Свіштовському кладовищі працюватимуть комунальні автобуси, які відвозитимуть людей до місць поховань їхніх рідних. Скористатися ним зможуть, зокрема, люди старшого віку або з інвалідністю, які не мають власного транспорту.

Що відомо

  • Загалом у Кременчуці 18 кладовищ, повідомила речниця міської ради Юлія Перепелятник.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок