У Полтаві збільшать час руху тролейбусів

У Полтаві збільшать час руху тролейбусів

У Полтаві збільшать час руху тролейбусів
. Суспільне Полтава

У Полтаві від 15 квітня тролейбуси курсуватимуть довше. Це пов’язано зі скороченням комендантської години, розповів Суспільному секретар міської ради Андрій Карпов. За його словами, через це вирішили продовжити роботу цього громадського транспорту до 23-ї.

У Полтаві тролейбуси курсуватимуть на годину довше. Про це повідомив секретар міської ради Андрій Карпов.

"Це супер, тому що після роботи іноді тратитись на таксі не дуже хочеться. Це дуже добре", - говорить полатвець Кирило Сак.

Від 15 квітня тролейбуси їздитимуть від 5:00 до 23:00.

У Полтаві збільшать час руху тролейбусів
Тролейбуси в Полтаві їздитимуть з 5-ї ранку до 23-ї вечора. Суспільне Полтава

"Змінився час комендантської години. Раніше був до 23-ї години, тепер – до 0 годин. Тому продовжуємо і роботу тролейбусів", - каже секретар Полтавської міської ради Андрій Карпов.

Тривалість комендантської години на Полтавщині скоротили від 5 квітня. Про це 4 квітня у своєму Telegram-каналі повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін. Нині вона триває від опівночі до четвертої ранку.

У Полтаві збільшать час руху тролейбусів
Рух громадського транспорту подовжили через збільшення комендантської години. Суспільне Полтава

За словами полтавки Лесі Жугар, нині ввечері у місті мало транспорту.

"Думаю, не вистачає (громадського транспорту – ред.). Треба до 11-ї (23:00 – ред.) робити. Це добре. Зручніше", - каже полтавка Леся Жугар.

"Перед тим, як починається комендантська година, важкувато. Треба таксі. Я викликав таксі і не було ніяких проблем", - розповідає полтавець Олександр Веретельник.

Як повідомив у своєму Telegram-каналі заступник Полтавської громади Валерій Пархоменко, продовжили час роботи тролейбусів і, зокрема, через перехід на літній час та зростання пасажиропотоку у вечірній період.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок