Підтримував Росію у війні: на Полтавщині оголосили вирок росіянину

Підтримував Росію у війні: на Полтавщині оголосили вирок росіянину

Підтримував Росію у війні: на Полтавщині оголосили вирок росіянину
. Фото ілюстративне, pexels

У Автозаводському райсуді Кременчука оголосили вирок росіянину, який виправдовував збройну агресію Російської Федерації проти України. Про це стало відомо із тексту вироку, який оприлюднили в Єдиному реєстрі судових рішень.

Чоловік народився у місті Нижній Тагіл Російської Федерації. Він працює на посаді виробник свічок у ТОВ " "ВФ "Олтексхім". За даними системи Youcontrol, підприємство розташоване у Кіровоградській області.

Згідно з текстом вироку, за допомогою месенджеру "ВКонтакте" обвинувачений поширював матеріали, у яких підтримував Росію. Публікував відеоролики в яких спростовували дії російських військових на території міста Буча Київської області.

У суді чоловік визнав свою вину та уклав угоду про визнання винуватості.

Чоловіка засудили за частиною другою та третьою статті "Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників". Йому призначили 5 років позбавлення волі кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи. без конфіскації майна та з іспитовим строком певний проміжок часу, протягом яко го здійснюється контроль за засудженим і останній під загрозою реального відбування призначеного покарання зобов'язаний вико нувати покладені на нього обов'язки та інші умови випробування.на 3 роки.

Читайте також

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

На початок