Полтавському блогеру Денису Корнєєву продовжили строк тримання під вартою

Полтавському блогеру Денису Корнєєву продовжили строк тримання під вартою

Полтавському блогеру Денису Корнєєву продовжили строк тримання під вартою
. Фото: Суспільне Полтава

Полтавський блогер Денис Корнєєв ще два місяці перебуватиме під вартою. Такий запобіжний захід йому продовжили 5 квітня в Октябрському райсуді Полтави. Чоловікові підозрюють у закликах до повалення конституційного ладу та зміни меж України

В Октябрському районному суді Полтави слухають клопотання щодо продовження строку тримання під вартою блогера Дениса Корнєєва. Полтавця підозрюють у закликах до повалення конституційного ладу та зміни меж України.

Полтавському блогеру Денису Корнєєву продовжили строк тримання під вартою
Полтавський блогер Денис Корнєєв. Суспільне Полтава

"Вважаю вас за необхідне просити продовжити строк тримання під вартою підозрюваного Корнєєва Дениса Олександровича на 60 діб. Наразі призначений ряд комп’ютерно-технічних експертиз. Також чекаємо дозволу суду на здійснення тимчасового доступу до інформації, якою володіють оператори мобільного зв’язку. А також наявна потреба в допиті ряду свідків", - каже прокурор Микола Верблюд.

Адвокат підозрюваного Максим Пістряк клопотав, аби Корнєєв мав можливість пролікуватися в санаторії. А також долучив до справи довідку про стан здоров’я підзахисного.

Полтавському блогеру Денису Корнєєву продовжили строк тримання під вартою
Суд у справі Дениса Корнеєва. Суспільне Полтава

"У судових дебатах ми просимо відмовити в задоволенні клопотання про продовження строку тримання під вартою від 3-го квітня 2023 року з мотивів та підстав, які наводили щодо стану здоров’я безпосередньо підозрюваного і про те, що від перебування в слідчому ізоляторі залежить стан його здоров’я", - говорить захисник підозрюваного Дениса Корнєєва Максим Пістряк.

"Прошу врахувати стан здоров`я та неможливість передувати під вартою", - каже підозрюваний Денис Корнєєв.

Суддя Лариса Гольник задовольнила клопотання сторони обвинувачення

"Клопотання слідчого задовольнити, Продовжити строк тримання під вартою Корнєєву Денису Олександровичу на 60 діб, а саме до 4-го червня 2023 року включно. Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Полтавського апеляційного суду", - каже суддя Октябрського районного суду Полтави Лариса Гольник.

Що відомо

  • Підозру полтавцеві Денису Корнєєву вручили 10 лютого. За даними правоохоронців, він публічно закликав до захоплення державної влади в Україні та фізичної розправи над вищим військово-політичним керівництвом.
  • За словами речниці СБУ на Полтавщині Інни Усової, полтавцеві повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу. Найбільша санкція – позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років із конфіскацією майна або без такої.
  • Денис Корнєєв народився 12 червня 1992-го року у Полтаві. Навчався в місцевій школі та аграрній академії, був членом Студентської ради обласного центру. Із 2010-го рік стажувався у відділі у справах сім’ї та молоді міської ради, згодом був помічником-консультантом депутата. Також працював у міському будинку культури. Таку інформацію він написав у автобіографії, яку подавав для участі в конкурсі на посаду директора будинку культури.
  • 2020-го року Денис Корнєєв балотувався у депутати до Полтавської міської ради від політичної партії "За майбутнє", йдеться на сайті руху "Чесно".
  • У грудні 2021-го року Денис Корнєєв у Полтаві збирав людей в одному з місцевих супермаркетів на акцію проти маскового режиму під час пандемії коронавірусу. Також виступав проти вакцинації, зокрема, з іншими людьми перекривав дорогу.
  • До 9 червня продовжили термін досудового розслідування у справі полтавського блогера Дениса Корнєєва, якого підозрюють у закликах до повалення конституційного ладу та зміни меж України. Таке рішення 31 березня ухвалила суддя Октябрського райсуду Полтави Лариса Гольник.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram| Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

На початок