На Полтавщині планують відремонтувати дорогу Білопілля-Гадяч

На Полтавщині планують відремонтувати дорогу Білопілля-Гадяч

На Полтавщині планують відремонтувати дорогу Білопілля-Гадяч
. Фото: Суспільне Полтава

У Полтавській області планують капітально відремонтувати дорогу Білопілля - Гадяч. На це планують витратити гроші із Державного дорожнього фонду, повідомила Суспільному речниця Агентства місцевих доріг Полтавщини Юлія Шинкар.

За її словами, капітальний ремонт на ділянці дороги Білопілля - Терни - Липова Долина - Гадяч планували розпочати 2022-го року. Через повномасштабне вторгнення Росії на територію України на це не було фінансування.

"Плануємо розпочати роботи навесні цього року, але остаточної дати ще не знаємо, адже робота напряму залежить від погодних умов"
дорога миргород
Дорога Білопілля - Терни - Липова Долина - Гадяч. Фото: Агентство місцевих доріг Полтавської області

Для фінансування робіт на дорозі Білопілля — Гадяч будуть залучати інвестиції з одного з державних банків та гроші з дорожнього фонду. цільовий фонд у складі спеціального фонду Державного бюджету України, який акумулює кошти на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг державного та місцевого значення.

За умови фінансування 2023-го планують також зробити капітальний ремонт ділянок дороги Мала Рублівка – Рунівщина, Миргород ‒ Поді та п'яти штучних споруд це інженерні споруди, призначені для руху транспортних засобів і пішоходів через природні та інші перешкоди, а також сталого функціонування автомобільної дорогна дорозі Чорнухи – Лубни. На це витратять близько 890 мільйонів гривень, розповіла речниця.

Читайте також

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

На початок