На Полтавщині заочно повідомили про підозру членам незаконного угруповання

На Полтавщині заочно повідомили про підозру членам незаконного угруповання

На Полтавщині заочно повідомили про підозру членам незаконного угруповання
. фото: СБУ

П’яти учасникам незаконного збройного формування "Кальміус" так званої ДНР заочно повідомили про підозру на Полтавщині. Про це Суспільному розповіла речниця управління Служби безпеки України у Полтавській області Інна Усова.

За її словами, група спеціалізується на вчиненні вибухів, підпалів та інших злочинних дій із використанням зброї.

У ході слідства з’ясували, що 2014-го року члени вказаного незаконного збройного формування брали участь в боях з силами антитерористичної операції за Савур-могилу, а також за ряд населених пунктів Донецької області. А восени 2014-го року батальйон переформували в артилерійську бригаду і він брав участь в боях за міжнародний аеропорт "Донецьк" імені Сергія Прокоф’єва.

Слідчі задокументували незаконну діяльність командира артилерійської батареї так званої ДНР, командира взводу управління батареї, розвідника батареї, обчислювача польотів батареї та військового топографа.

Після проведення експертиз та допиту свідків, слідчі СБУ заочно повідомили фігурантам про зміну раніше повідомленої підозри, а саме: у готуванні до вчинення терористичного акту організованою групою та участі у терористичній організації, а двом з них – у вчиненні терористичного акту за попередньою змовою групою осіб.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

На початок