Реєстрація на національний мультипредметний тест 2023: що треба знати жителям Полтавщини

Реєстрація на національний мультипредметний тест 2023: що треба знати жителям Полтавщини

Реєстрація на національний мультипредметний тест 2023: що треба знати жителям Полтавщини
. Школяр реєструється для участі у НМТ. Фото: Суспільне Полтава

Упродовж місяця від 3 квітня охочі можуть реєструватися на національний мультипредметний тест, який буде необхідний для вступу до вишу. Це робитимуть онлайн, розповіла Суспільному відповідальна за проведення зовнішніх освітніх оцінювань на Полтавщині Наталія Барболіна. За її словами, саме тестування відбудеться влітку.

Учень Сем’янівського навчально-виховного комплексу Максим Сипко цього року має складати національний мультипредметний тест, як і інші вступники, до вишів. Нині одинадцятикласник навчається дистанційно, тому готується переважно вдома.

"Усі сили перекидаю на математику. Це мій ключ до здачі. У цілому – починаю вже готуватися і до української мови. До історії я також готувався з початку другого семестру. Конспекти з історії в Telegram-каналах, будь-де. Опорні конспекти читаю. З математики – проходжу з учителем математики, є підготовчі тести", - каже учень Сем’янівського навчально-виховного комплексу Максим Сипко.

Реєстрація на національний мультипредметний тест 2023: що треба знати жителям Полтавщини
Максим Сипко планує зареєструватися на національний мультипредметний тест. Суспільне Полтава

"Учні старшої школи нашого навчального закладу навчаються за програмою профільного рівня з української мови та літератури. Тому ми маємо змогу зустрічатися з учнями вісім разів на тиждень. Із психологічної точки зору здавати мультипредметний тест для учнів простіше. І, звісно ж, обсяг завдань набагато менший порівняно з тим, який був у завданнях зовнішнього незалежного оцінювання", - говорить учителька Сем’янівського навчально-виховного комплексу Ірина Васковець.

3 квітня для випускників шкіл розпочали реєстрацію на національний мультипредметний тест. Вона триватиме упродовж місяця – до 3 травня, каже Олена Промська.

"У школі обов’язково буде реєстрація, тобто вчителі допомагатимуть. Ми будемо збирати дітей у певний час із їхніми документами. Перевіримо документи, щоб уже ми чітко розуміли, що все у них є, і зареєструємо обов’язково дітей, щоб вони були спокійні, батьки були спокійні. Часу достатньо для того, щоб діти підготували документи", - розповідає директорка Сем’янівського навчально-виховного комплексу Олена Промська.

"Окремо додатковий період реєстрації буде ще визначений пізніше", - каже відповідальна за проведення зовнішніх освітніх оцінювань на Полтавщині Наталія Барболіна.

Реєстрація на національний мультипредметний тест 2023: що треба знати жителям Полтавщини
Етапи реєстрації на НМТ. Суспільне Полтава

За словами Наталії Барболіної, для реєстрації на тест потрібно створити персональний кабінет на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та внести у нього особисті дані. Далі завантажити сканкопії чи фото переліку документів – це паспорт, картка платника податків, а також довідка з місця навчання або ж свідоцтво про загальну середню освіту. Інші документи варто додати за потреби. Після надсилання запиту на обробку даних у цьому ж кабінеті можна буде сформувати сертифікат.

"Національний мультипредметний тест складається з трьох предметів, як і минулого року. Відводиться на виконання 180 хвилин. Два предмети в програмі автоматично будуть позначені – українська мова і математика. Третій учасник обирає самостійно. Крім того, він повинен вказати місце, в якому він планує бути на момент проходження тесту", - розповідає відповідальна за проведення зовнішніх освітніх оцінювань на Полтавщині Наталія Барболіна.

Що відомо

  • Національний мультипредметний тест – це тестування для вступу до вишів, яке запровадили замість зовнішнього незалежного оцінювання через воєнний стан в Україні. Вперше відбулося 2022-го. Цьогоріч основна сесія триватиме із 5 до 23 червня, а додаткова – з 11 до 24 липня.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram| Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

На початок