"Забив до смерті": жителя Полтавщини засудили до 12 років позбавлення волі

"Забив до смерті": жителя Полтавщини засудили до 12 років позбавлення волі

"Забив до смерті": жителя Полтавщини засудили до 12 років позбавлення волі
. Фото: Полтавська обласна прокуратура

На Полтавщині чоловіка визнали винним у побитті людини, через яке вона померла. Про це 16 березня повідомили на сайті Полтавської обласної прокуратури.

Жителя Машівської громади засудили до 12 років позбавлення волі. кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи.Згідно з інформацією прокуратури, у вересні 2022-го він побив 60-річного знайомого. Це сталося в будинку останнього під час вживання алкогольних напоїв.

"Чоловік рукою, ногами, дерев’яним поліном та металевим совком жорстоко побив господаря оселі. Кілька днів потерпілий не підводився з ліжка та унаслідок отриманих тяжких тілесних ушкоджень помер", - йдеться в повідомлення.

Після цього він заховав тіло на городі та прикидав його землею. А падчерці, яка розшукувала чоловіка, повідомив, що його забрала «швидка».

Чоловіка визнали винним за частиною другою статті "Умисне тяжке тілесне ушкодження". Найбільша санкція – 10 років позбавлення волі. кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи. Оскільки обвинуваченого за життя 10 разів притягували до кримінальної відповідальності, суд за сукупністю вироків призначив більше покарання, йдеться на сайті Полтавської обласної прокуратури.

На початок