У громаді на Полтавщині мають встановити модульні укриття для закладів освіти

У громаді на Полтавщині мають встановити модульні укриття для закладів освіти

Доповнено
У громаді на Полтавщині мають встановити модульні укриття для закладів освіти
. Фото: Суспільне Запоріжжя

У Нехворощанській громаді замовили чотири модульні укриття загальною вартість понад 7 мільйонів гривень. Це тому, що у місцевих дитячих садках сховища відсутні, розповіла Суспільному представниця місцевого відділу освіти Яна Грицай.

Загалом у постачальника замовили чотири укриття: два на 40 людей, а також на 50 та 150. Усі угоди уклали з київським заводом залізобетонних виробів «Дорожні та енергетичні конструкції». Він має доставити сховища до 1 травня.

Два укриття розмістять у селі Маячка, а решту у селах Андріївка та Соколова Балка. Сховища потрібно буде заглибити у землю.

За словами керівниці місцевого відділу освіти Ірини Шерстюк, загалом у громаді три школи та чотири дитячі садки. В останніх укриттів немає, а дитячий садок в Нехворощі має спільне укриття з місцевою школою. За необхідності мають оголосити додаткові замовлення на поставку модульних сховищ.

Рішення про замовлення таких укриттів ухвалили 16 лютого на позачерговій сесії сільради. Тоді голова громади Віктор Дубович повідомив, що на їх закупівлю витратять приблизно 7 мільйонів 300 тисяч гривень із бюджету громади. Це, зокрема, вільні залишки, а також 2,5 мільйони гривень із галузі охорони здоров’я та 2 мільйони гривень із розвитку дорожньої інфраструктури.

Читайте також

На Полтавщині під час перевірки виявили порушення в укритті закладу освіти

На початок