На Полтавщині жінку засудили за колабораційну діяльність

На Полтавщині жінку засудили за колабораційну діяльність

На Полтавщині жінку засудили за колабораційну діяльність
. Фото: Суспільне Полтава

У Диканському районному суді оголосили вирок жительці Харківщини, обвинуваченій у колабораційній діяльності. Про це стало відомо із тексту вироку, який оприлюднили в Єдиному реєстрі судових рішень 6 березня.

Засудили уродженку села Гетьманівка Харківської області. Згідно з текстом вироку, обвинувачена з початку вторгнення армії РФ на територію села і до моменту його звільнення заперечувала збройну агресію Росії проти України.

Під час спілкування з місцевими жителями жінка говорила, зокрема, таке: "Добре, що прийшла Росія, тепер будемо жити по-іншому, в України армії немає, у Росії армія краща". Також жінка публічно закликала до підтримки рішень та дій Росії, які були направлені на приєднання території України у склад РФ.

Жінку визнали винною у вчиненні проступку, передбаченого частиною першою статті "Колабораційна діяльність" Кримінального кодексу України. Їй призначили покарання у вигляді позбавлення права обіймати будь-які посади в органах державної влади та місцевого самоврядування на 10 років.

Читайте також

На Полтавщині виправдали чоловіка, якого підозрювали у запереченні збройної агресії РФ

На початок