У Полтаві оголосили тендер на 700 тисяч гривень для вакцинації і стерилізації безпритульних собак

У Полтаві оголосили тендер на 700 тисяч гривень для вакцинації і стерилізації безпритульних собак

Уточнено
У Полтаві оголосили тендер на 700 тисяч гривень для вакцинації і стерилізації безпритульних собак
. фото: Суспільне Полтава

Протягом 2023-го року у Полтаві планують стерилізувати понад 300 безпритульних собак, а вакцинувати від сказу – майже 500. Про це Суспільному розповів начальник відділу регулювання чисельності безпритульних тварин КАТП-1628 Сергій Богодюк.

Тендер щодо ветеринарних послуг на порталі публічних закупівель «Prozorro» опублікували 6 березня. Згідно з документами, протягом року заплановано простерилізувати та здійснити післяопераційний нагляд щодо 325 собак, а також вакцинувати від сказу 490 псів. Очікувана вартість послуг складає понад 700 тисяч гривень.

За словами начальника відділу регулювання чисельності безпритульних тварин КАТП-1628 Сергія Богодюка, послуги надаватиме ветклініка, яка запропонує вигідну пропозицію.

«На цей рік, згідно з програмою стерилізації і регулювання чисельності тварин, ми планували стерилізувати 600 собак та 700 кішок. Питання з кішками ми вирішили, уклавши угоду з австрійськими партнерами, це для бюджету міста нічого не коштуватиме. А от із собаками – нам у січні з бюджету спрямували 60 000 гривень, цього вистачило на стерилізацію 43 собак. Орієнтовно плануємо ще 325 стерилізувати, це буде від можливостей ветклініки залежати. План по собакам - 600, це лише перший тендер, якщо вдасться до кінця року можливо виконаємо і 800», – розповів Сергій Богодюк.

За його словами, для оголошення тендера розраховували середню вартість таких операцій у Полтавській громаді.

Що відомо

  • Загалом у Полтавській громаді приблизно 3,5 тисячі безпритульних собак. З них близько 70% простерилізовані, повідомив Суспільному начальник відділу регулювання чисельності безпритульних тварин КАТП-1628 Сергій Богодюк.

Читайте також

Утримання безпритульних тварин у Полтавській ТГ: на що саме витрачатимуть 8 мільйонів гривень

На початок