НКРЕКП оштрафувала "Полтаваобленерго": які порушення виявили

НКРЕКП оштрафувала "Полтаваобленерго": які порушення виявили

НКРЕКП оштрафувала "Полтаваобленерго": які порушення виявили
. Ілюстративне фото: pexels

21 лютого на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ухвалили рішення про накладення штрафу на підприємство "Полтаваобленерго". Про це стало відомо із сайту комісії.

Акціонерне товариство «Полтаваобленерго» оштрафували на 85 тисяч гривень. Зробили це за результатами позапланових виїзних перевірок, йдеться у повідомленні. Під час них виявили численні порушення під час складання та застосування графіків відключення електроенергії на території області.

Що відомо

  • Графік відключень електрики за шістьма чергами планують застосовувати від 14 лютого. Це у разі, якщо цього дня не проводитимуть заміри електроспоживання, які анонсували раніше. Новий розподіл на черги можна переглянути за посиланням.
  • Із 20 жовтня 2022-го року в Україні запровадили обмеження на користування електроенергією. Це пов’язано з російськими обстрілами енергетичної інфраструктури в Україні.
  • 23 листопада росіяни вдарили по українській енергоінфраструктурі. Через це на Полтавщині близько доби не було електропостачання.
На початок