У Великобагачанській ТГ на Полтавщині змінили формат навчання у закладах освіти

У Великобагачанській ТГ на Полтавщині змінили формат навчання у закладах освіти

У Великобагачанській ТГ на Полтавщині змінили формат навчання у закладах освіти
. Фото: Суспільне Полтава

Заклади освіти у Великобагачанській громаді, що на Полтавщині, до кінця лютого перевели на дистанційну форму навчання. Про це повідомили на сайті громади.

З 20 до 28 лютого школярі навчатимуться онлайн через поширення випадків COVID-19 у Великобагачанській громаді. Таке рішення ухвалили на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Організувати освітній процес у закладах середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання. А також посилити контроль за дотриманням карантинних вимог в закладах освіти", - йдеться у рішенні комісії.

Як повідомили на Facebook-сторінці Полтавського обласного центру контролю та профілактики хвороб, із 10 до 16 лютого у Великобагачанській громаді зареєстрували чотири нових випадки COVID-19, попереднього тижня – три. В області за цей же період найвищі показники захворюваності виявили в Ланнівській, Сенчанській, Новосанжарській, Градизькій, Полтавській та Горішньоплавнівській громадах. Серед інших областей України Полтавщина перебуває на восьмому місці за кількістю хворих із підтвердженими коронавірусом, йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • Коронавірус у світі почали реєструвати 2019-го року. На Полтавщині перші випадки підтвердили 2020-го. Відтоді у регіоні виявили понад 221 тисячу випадків захворювання, понад 4,5 тисячі людей померли.
На початок