День закоханих на Полтавщині: скільки шлюбів зареєстрували

День закоханих на Полтавщині: скільки шлюбів зареєстрували

День закоханих на Полтавщині: скільки шлюбів зареєстрували
. Джерело: pexels.com

У Полтавській області 14 лютого зареєстрували близько 100 шлюбів. Про це Суспільному розповіла начальниця Східного міжрегіонального управління Мін’юсту Ірина Свистун.

Із близько 100 пар попередньо подавали заявки 36, а решта одружилися за добу – тобто подали заявку і зареєстрували шлюб в один і той же день.

14 лютого на Полтавщині одружитися можна було у більш тривалий проміжок часу, ніж зазвичай, бо чотири відділи ДРАЦС працювали до 20:00. Це у рамках ініціативи "Кохання переможе".

За словами Ірини Свистун, серед шести областей, які охоплює Східне міжрегіональне управління Мін’юсту, Полтавщина посіла перше місце за кількістю зареєстрованих шлюбів. Зокрема, 14 лютого:

  • у Харківській області уклали понад 90 шлюбів;
  • на Сумщині та Чернігівщині понад 50;
  • у Донецькій області зареєстрували 20 пар;
  • у Луганській області реєстрацій не було.

Що відомо

Торік на Полтавщині 14 лютого одружилися дев’ять пар. А загалом за 2022-й рік – понад 10 600, з яких більше 9 800 пар зареєстрували за період повномасштабного вторгнення. Протягом 2021-го року в області одружилися понад 7 тисяч пар.

Читайте також

  • Історія Артура та Єлизавети Максименків, які одружилися 14 лютого у Полтавіhttps://suspilne.media/385217-reestracia-slubu-14-lutogo-skilki-par-zaplanuvali-odruzitisa-na-poltavsini/
На початок