На підприємстві на Полтавщині смертельно травмувався робітник

На підприємстві на Полтавщині смертельно травмувався робітник

На підприємстві на Полтавщині смертельно травмувався робітник
. Фото: ГУ НП Полтавщини

У Градизькій громаді Кременчуцького району на одному із приватних підприємств загинув чоловік. Про це повідомила Суспільному речниця Кременчуцького райуправління поліції Анна Васенко.

За її словами, про загибель одного із робітників на елеваторі поліцейським повідомили 6 лютого близько 10:00 інші працівники підприємства. Загиблий – 41-річний місцевий житель.

За попередньою інформацією від правоохоронців, чоловік під час роботи потрапив під крупорушку – пристрій, на якому кукурудзу переробляли на крупу. Від отриманих травм загинув на місці, каже Анна Васенко.

Обставини нині з’ясовують слідчі, тіло людини направили на судово-медичну експертизу.

Голова Градизької громади Мирослав Носа не назвав Суспільному, на якому саме підприємстві загинула людина. За його словами, директор установи давати коментарі не хоче.

Кримінальне провадження розпочали за частиною другою статті 271 "Порушення вимог законодавства про охорону праці". Максимальна санкція – позбавлення воліПозбавлення волі — це кримінальне покарання, що являє собою примусову ізоляцію злочинця від суспільства та тримання його в спеціалізованій установі з певним режимом відбування. на строк до семи років із позбавленням права обіймати певні посади до двох років або без такого.

На початок