До Кременчука привезли майже пів сотні генераторів: де їх використовуватимуть

До Кременчука привезли майже пів сотні генераторів: де їх використовуватимуть

До Кременчука привезли майже пів сотні генераторів: де їх використовуватимуть
. Фото: Facebook-сторінка Віталія Малецького

До Кременчука, що на Полтавщині, доставили 40 генераторів з-за кордону. Їх використовуватимуть для "Пунктів незламності", які розгортатимуть на території громади. Про це Суспільному повідомила речниця Кременчуцької міської ради Юлія Перепелятник.

За її словами, 40 генераторів потужністю 8 кВт використовуватимуть, зокрема, у навчальних закладах, де розташовані "Пункти незламності".

"Ними обладнають вже існуючі та додаткові пункти. Також це дозволить розгорнути при потребі ще «Пункти незламності». Усього на території громади ми можемо розгорнути до 100 таких пунктів".

Прилади до Кременчука передала Французька Національна федерація цивільного захисту, сказала Юлія Перепелятник.

Наприкінці січня у Кременчуцькій громаді розгорнули ще 12 пунктів, де люди можуть підзарядити пристрої та випити гарячі набої у разі відключення. Нині у громаді таких місць 68, каже Юлія Перепелятник

Що відомо

  • 23 листопада близько 14:30 у всіх районах Полтавщини зникла електроенергія. Також не було водопостачання. Це сталося через російські обстріли об’єктів інфраструктури в Україні. Відновили електро- та водопостачання на Полтавщині протягом 24 листопада.
  • 16 грудня зранку російська армія випустили понад 60 ракет по Україні. У Полтавській області спрацювала протиповітряна оборона. У всіх чотирьох районах області була відсутня електроенергія. Крім того, через відключення електроенергії в області було відсутнє централізоване водопостачання. Також у Кременчуці не працювала система опалення.
  • На території Полтавщини перші "Пункти Незламності" запрацювали 23 листопада.
На початок